Lavoga
Pracownia Lavoga specjalizuje się w produkcji biżuterii i akcesoriów według projektu autorskiego oraz indywidualnej koncepcji klienta. Z myślą o naszych klientach oferujemy starannie wyselekcjonowany towar, który (...)
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęły Ci promocje Lavoga!
CENA
KOLORY
Lavoga
TAGI

znak zodiaku

srebro pozłacane

zawieszka Lavoga

czerwone

srebrne

srebrna dmuchawce otwierany agat

zodiakiem mops turkusowe modna

otwierany agat żółte onyksów

turkusowe modna rozeta niebieskie

Earth Energy - Granatum 3

przedmiot został sprzedany
4,8/5 - 285 opinii
EARTH ENERGY - Piękna bransoleta wykonana z naturalnych kamieni:: fasetowanych granatów (kulka 10 mm ) oraz zawieszki z kryształka Swarovskiego. Pasuje na nadgarstek w rozmiarze 16 cm -17 cm. WŁAŚCIWOŚCI KAMIENIA: Granat jest kamieniem wskazanym dla osób, którym szczególnie trudno jest dokonywać zmian w życiu z obawy przed nieznanym. Energia Granatu pozwala przezwyciężyć własną nieśmiałość i lęk przed zmianą, gdyż buduje odwagę i poczucie własnej wartości. Granat pomaga w pokonaniu obaw związanych z podjęciem ryzyka i wyzwaniami, które stoją za pójściem za swoimi marzeniami. Bransoleta ozdobnie zapakowana.
KOSZT TRANSPORTU

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Lavoga naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU / rozwiń >
•   Ręczne wykonanie unikatowe bransoletki • inne przedmioty kategorii biżuteria - bransoletki