Lavoga
Pracownia Lavoga specjalizuje się w produkcji biżuterii i akcesoriów według projektu autorskiego oraz indywidualnej koncepcji klienta. Z myślą o naszych klientach oferujemy starannie wyselekcjonowany towar, który (...)
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęły Ci promocje Lavoga!
CENA
KOLORY
Lavoga
TAGI

prezent motor

delikatna bransoleta

kobiece Lavoga

brązowe

zielone

turkusowe

górami motocykl mama♥ napisem

bransoletki złote kolorowe beżowe

mama♥ napisem rozeta łapacz

kolorowe beżowe wkrętki długie

Earth Energy - Amazonite.

przedmiot został sprzedany
4,8/5 - 285 opinii
Bransoleta wykonana z naturalnych kamieni: amazonitów (kulka 10 mm) oraz koralika ozdobnego w kolorze srebra (antyalergiczny). Pasuje na nadgarstek od 16 cm -17 cm. WŁAŚCIWOŚCI KAMIENIA: Amazonit to kamień pomagający radzić sobie ze strachem i zmartwieniami, pomaga odzyskać spokój w ciężkich czasach, pozytywnie działa na układ nerwowy. Przywraca nadzieję, wiarę i optymizm, gdy człowiek czuje się osamotniony. Kamień szczególnie polecany dla kobiet, bo kojarzy się z Amazonkami, plemieniem kobiet pełnych mocy. Amazonit namawia człowieka aby wziął odpowiedzialność za swoje życie i stał się twórcą własnego losu, zaczął realizować marzenia.
KOSZT TRANSPORTU

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Lavoga naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU / rozwiń >
•   Ręcznie robione unikatowe bransoletki • inne przedmioty kategorii biżuteria - bransoletki